Historisk status
Spelarmerittar
Tala blir meir presise etter kvart som eldre kampreferat blir registrerte.
Advarslar
1
gule kort / advarslar
2-minuttar
2
utvisningar
Flest mål i éin kamp
6 mål
Bergsøy - Stjørdals/blink · 18.12.2016
Beste målsesong
23 mål
2016/2017
Flest kampar i sesong
14 kampar
2016/2017
Beste målsnitt
1,64 mål/kamp
2016/2017
Største siger
30–18
Bergsøy - LFH09
Største tap
23–34
Stord - Bergsøy
Mest målrike kamp
29–40
Fjellhammer - Bergsøy
Flest kampar mot
Stord
3 kampar
Mest mål mot lag
Bergen Vest
7 mål
Motstandarlag
15
registrerte lag
Topp 10 målkampar
| Mål | Dato | Kamp (resultat) |
|---|---|---|
| 6 | 18.12.2016 | Bergsøy - Stjørdals/blink (33–27) |
| 4 | 25.03.2018 | Bergsøy - Ski (27–26) |
| 4 | 11.03.2017 | Bergsøy - Fyllingen2 (30–29) |
| 4 | 11.12.2016 | Bergen Vest - Bergsøy (28–17) |
| 3 | 18.03.2017 | Bergsøy - Bergen Vest (27–19) |
| 2 | 21.10.2018 | Bergsøy - Sotra (28–26) |
| 2 | 03.03.2018 | Stord - Bergsøy (23–34) |
| 2 | 09.09.2017 | Bergsøy - Stord (25–26) |
| 2 | 05.03.2017 | Kristiansund - Bergsøy (31–30) |
| 1 | 04.03.2018 | Bergen - Bergsøy (30–27) |
🥇
6 mål
18.12.2016
Bergsøy - Stjørdals/blink (33–27)
🥈
4 mål
25.03.2018
Bergsøy - Ski (27–26)
🥉
4 mål
11.03.2017
Bergsøy - Fyllingen2 (30–29)
4.
4 mål
11.12.2016
Bergen Vest - Bergsøy (28–17)
5.
3 mål
18.03.2017
Bergsøy - Bergen Vest (27–19)
6.
2 mål
21.10.2018
Bergsøy - Sotra (28–26)
7.
2 mål
03.03.2018
Stord - Bergsøy (23–34)
8.
2 mål
09.09.2017
Bergsøy - Stord (25–26)
9.
2 mål
05.03.2017
Kristiansund - Bergsøy (31–30)
10.
1 mål
04.03.2018
Bergen - Bergsøy (30–27)
Statistikk
Kamper totalt
24
Mål totalt
34
Banens beste
0
| Sesong | Kamper | Mål |
|---|---|---|
| 2018/2019 | 3 | 2 |
| 2017/2018 | 7 | 9 |
| 2016/2017 | 14 | 23 |
Sesong for sesong
Grøn søyle viser kampar per sesong, og blå søyle viser mål per sesong.
Kampar
Mål
Beste mål-sesong
2016/2017 · 23 mål
Flest kampar
2016/2017 · 14 kampar
Beste målsnitt
2016/2017 · 1,64
Personlege kamprekordar
Rekordar frå kampane denne spelaren er registrert i.
Kampar år for årHøgaste sesong: 14 kampar
Kampar og kampreferat
Dette er det som er registrert i kampreferata/kamplista (lagoppstilling + mål per kamp). Tanken er at dette skal gi deg ein “status” på kor mykje som faktisk er lagt inn kamp-for-kamp, samanlikna med dei offisielle totalane over.
Registrerte kamper
23
Registrerte mål
34
Seier
16
Uavgjort
1
Tap
6
Banens beste
0
| Sesong | Offisielt | Serie/Cup | Total | |
|---|---|---|---|---|
| Kamper | Mål | K/M | K/M | |
| 2018/2019 | 3 | 2 | 3/0 · 2/0 | 3/2 |
| 2017/2018 | 7 | 9 | 6/0 · 9/0 | 6/9 |
| 2016/2017 | 14 | 23 | 14/0 · 23/0 | 14/23 |
Registrerte kampar i kampreferata
| Dato | Kamp | Resultat | Mål |
|---|---|---|---|
| 21.10.2018 | Bergsøy - Sotra | 28–26 | 2 |
| 29.09.2018 | Bergsøy - Fyllingen | 31–37 | 0 |
| 15.09.2018 | Bergsøy - Stord | 34–30 | 0 |
| 25.03.2018 | Bergsøy - Ski | 27–26 | 4 |
| 24.03.2018 | Bergsøy - Kolbotn | 21–30 | 0 |
| 04.03.2018 | Bergen - Bergsøy | 30–27 | 1 |
| 03.03.2018 | Stord - Bergsøy | 23–34 | 2 |
| 13.09.2017 | Stryn - Bergsøy | 28–25 | 0 |
| 09.09.2017 | Bergsøy - Stord | 25–26 | 2 |
| 25.03.2017 | Bergsøy - Bergen | 30–30 | 0 |
| 18.03.2017 | Bergsøy - Bergen Vest | 27–19 | 3 |
| 11.03.2017 | Bergsøy - Fyllingen2 | 30–29 | 4 |
| 05.03.2017 | Kristiansund - Bergsøy | 31–30 | 2 |
| 18.02.2017 | Bjørnar - Bergsøy | 26–24 | 1 |
| 05.02.2017 | Bergsøy - Fjellhammer | 22–29 | 0 |
| 29.01.2017 | Bergsøy - LFH09 | 30–18 | 1 |
| 18.12.2016 | Bergsøy - Stjørdals/blink | 33–27 | 6 |
| 11.12.2016 | Bergen Vest - Bergsøy | 28–17 | 4 |
| 10.12.2016 | Bergen - Bergsøy | 33–28 | 1 |
| 20.11.2016 | Gloppen - Bergsøy | 26–22 | 0 |
| 12.11.2016 | Bergsøy - Bjørnar | 31–27 | 0 |
| 02.10.2016 | Fjellhammer - Bergsøy | 29–40 | 0 |
| 01.10.2016 | LFH09 - Bergsøy | 33–27 | 1 |
Mål år for årHøgaste sesong: 23 mål
Mål
Her samlar vi målstatistikken for spelaren. Totalen byggjer på sesonggrunnlaget, medan målkampane under viser det som er registrert kamp-for-kamp.
Mål totalt
34
24 kampar totalt
Mål per kamp
1,42
basert på totalane
Beste målsesong
23
2016/2017
Flest i ein kamp · #52
6
33 % av rekord · Rekord: 18 mål
Mål år for år
2016/2017
23 mål
2017/2018
9 mål
2018/2019
2 mål
Registrerte målkampar
| Dato | Kamp | Resultat | Mål |
|---|---|---|---|
| 21.10.2018 | Bergsøy - Sotra | 28–26 | 2 |
| 25.03.2018 | Bergsøy - Ski | 27–26 | 4 |
| 04.03.2018 | Bergen - Bergsøy | 30–27 | 1 |
| 03.03.2018 | Stord - Bergsøy | 23–34 | 2 |
| 09.09.2017 | Bergsøy - Stord | 25–26 | 2 |
| 18.03.2017 | Bergsøy - Bergen Vest | 27–19 | 3 |
| 11.03.2017 | Bergsøy - Fyllingen2 | 30–29 | 4 |
| 05.03.2017 | Kristiansund - Bergsøy | 31–30 | 2 |
| 18.02.2017 | Bjørnar - Bergsøy | 26–24 | 1 |
| 29.01.2017 | Bergsøy - LFH09 | 30–18 | 1 |
| 18.12.2016 | Bergsøy - Stjørdals/blink | 33–27 | 6 |
| 11.12.2016 | Bergen Vest - Bergsøy | 28–17 | 4 |
| 10.12.2016 | Bergen - Bergsøy | 33–28 | 1 |
| 01.10.2016 | LFH09 - Bergsøy | 33–27 | 1 |