← Alle profilaneMenneska

Historisk status

Spelarmerittar

Tala blir meir presise etter kvart som eldre kampreferat blir registrerte.

27 av 27 · 100 % kampgrunnlag

Statistikk

Kamper totalt
27
Mål totalt
132
Banens beste
7
SesongKamperMål
2023/2024 27 132

Sesong for sesong

Grøn søyle viser kampar per sesong, og blå søyle viser mål per sesong.

Kampar Mål
27 132 2023/2024
Beste mål-sesong
2023/2024 · 132 mål
Flest kampar
2023/2024 · 27 kampar
Beste målsnitt
2023/2024 · 4,89

Personlege kamprekordar

Rekordar frå kampane denne spelaren er registrert i.

Sjå Bergsøy sine kamprekordar →
Kampar år for årHøgaste sesong: 27 kampar
27
2023/2024

Kampar og kampreferat

Dette er det som er registrert i kampreferata/kamplista (lagoppstilling + mål per kamp). Tanken er at dette skal gi deg ein “status” på kor mykje som faktisk er lagt inn kamp-for-kamp, samanlikna med dei offisielle totalane over.

Registrerte kamper
27
Registrerte mål
132
Seier
12
Uavgjort
2
Tap
13
Banens beste
7
Sesong Offisielt Serie/Cup Total
Kamper Mål K/M K/M
2023/2024 27 132 25/2 · 125/7 27/132

Registrerte kampar i kampreferata

Dato Kamp Resultat Mål
13.04.2024 Bergsøy - Fyllingen 30–30 7
06.04.2024 Randesund - Bergsøy 36–25 5
23.03.2024 Ryger Stavanger - Bergsøy 25–31 1
10.03.2024 Bergsøy - Oslo Student 27–25 6
06.03.2024 Melhus - Bergsøy 28–30 4
28.02.2024 Ros - Bergsøy 25–37 7
18.02.2024 Bergsøy - Nøtterøy 26–25 1
11.02.2024 Follo - Bergsøy 19–30 6
04.02.2024 Bergsøy - Grenland 24–21 2
27.01.2024 Falk - Bergsøy 29–41 6
21.01.2024 Bergsøy - Bodø 27–34 6
16.01.2024 Charlottenlund - Bergsøy 26–26 5
16.12.2023 Fyllingen - Bergsøy 36–33 7
09.12.2023 Bergsøy - Randesund 38–28 3
02.12.2023 Grenland - Bergsøy 32–34 5
25.11.2023 Bergsøy - Melhus 25–28 2
19.11.2023 Oslo Student - Bergsøy 32–24 6
12.11.2023 Bergsøy - Ros 38–37 9
29.10.2023 Bergsøy - Ryger Stavanger 29–28 4
22.10.2023 Nøtterøy - Bergsøy 35–39 5
15.10.2023 Bergsøy - Follo 28–34 3
08.10.2023 Sandefjord - Bergsøy 25–45 3
23.09.2023 Bergsøy - Falk 31–35 9
17.09.2023 Bodø - Bergsøy 35–33 9
13.09.2023 Ørsta - Bergsøy 32–25 3
02.09.2023 Bergsøy - Charlottenlund 22–26 4
17.08.2023 Gloppen - Bergsøy 37–14 4
Mål år for årHøgaste sesong: 132 mål
132
2023/2024

Mål

Her samlar vi målstatistikken for spelaren. Totalen byggjer på sesonggrunnlaget, medan målkampane under viser det som er registrert kamp-for-kamp.

Mål totalt
132
27 kampar totalt
Mål per kamp
4,89
basert på totalane
Beste målsesong
132
2023/2024
Flest i ein kamp · #24
9
50 % av rekord · Rekord: 18 mål

Mål år for år

2023/2024
132 mål

Registrerte målkampar

Dato Kamp Resultat Mål
13.04.2024 Bergsøy - Fyllingen 30–30 7
06.04.2024 Randesund - Bergsøy 36–25 5
23.03.2024 Ryger Stavanger - Bergsøy 25–31 1
10.03.2024 Bergsøy - Oslo Student 27–25 6
06.03.2024 Melhus - Bergsøy 28–30 4
28.02.2024 Ros - Bergsøy 25–37 7
18.02.2024 Bergsøy - Nøtterøy 26–25 1
11.02.2024 Follo - Bergsøy 19–30 6
04.02.2024 Bergsøy - Grenland 24–21 2
27.01.2024 Falk - Bergsøy 29–41 6
21.01.2024 Bergsøy - Bodø 27–34 6
16.01.2024 Charlottenlund - Bergsøy 26–26 5
16.12.2023 Fyllingen - Bergsøy 36–33 7
09.12.2023 Bergsøy - Randesund 38–28 3
02.12.2023 Grenland - Bergsøy 32–34 5
25.11.2023 Bergsøy - Melhus 25–28 2
19.11.2023 Oslo Student - Bergsøy 32–24 6
12.11.2023 Bergsøy - Ros 38–37 9
29.10.2023 Bergsøy - Ryger Stavanger 29–28 4
22.10.2023 Nøtterøy - Bergsøy 35–39 5
15.10.2023 Bergsøy - Follo 28–34 3
08.10.2023 Sandefjord - Bergsøy 25–45 3
23.09.2023 Bergsøy - Falk 31–35 9
17.09.2023 Bodø - Bergsøy 35–33 9
13.09.2023 Ørsta - Bergsøy 32–25 3
02.09.2023 Bergsøy - Charlottenlund 22–26 4
17.08.2023 Gloppen - Bergsøy 37–14 4

Keeperstatistikk

Berre kampar der keeperdata er registrert er med i tala.

0% redningsprosent
🧤 Keeperprofil 0 redningar på 25 registrerte kampar

Trykk på statistikkorta eller kampane under – keeperdelen reagerer og framhevar tala utan at sida blir uroleg.

Kampar med keeperdata 0 registrerte kampar
Redningar 0 0,0 per kamp
Redningsprosent — 0 redningar · 0 mål imot
7-meter 0 ingen prosent
Flest redningar i ein registrert kamp Bergsøy - Fyllingen · 13.04.2024 30–30
0 redningar

Sesong for sesong

SesongKamparRedn.Redn. %7m
2023/24 25 0 — 0

Kamp for kamp

Dato / kampRedn.Mål imotRedn. %7m
Bergsøy - Fyllingen
13.04.2024 · 30–30
0 0 — 0
Randesund - Bergsøy
06.04.2024 · 36–25
0 0 — 0
Ryger Stavanger - Bergsøy
23.03.2024 · 25–31
0 0 — 0
Bergsøy - Oslo Student
10.03.2024 · 27–25
0 0 — 0
Melhus - Bergsøy
06.03.2024 · 28–30
0 0 — 0
Ros - Bergsøy
28.02.2024 · 25–37
0 0 — 0
Bergsøy - Nøtterøy
18.02.2024 · 26–25
0 0 — 0
Follo - Bergsøy
11.02.2024 · 19–30
0 0 — 0
Bergsøy - Grenland
04.02.2024 · 24–21
0 0 — 0
Falk - Bergsøy
27.01.2024 · 29–41
0 0 — 0
Bergsøy - Bodø
21.01.2024 · 27–34
0 0 — 0
Charlottenlund - Bergsøy
16.01.2024 · 26–26
0 0 — 0
Fyllingen - Bergsøy
16.12.2023 · 36–33
0 0 — 0
Bergsøy - Randesund
09.12.2023 · 38–28
0 0 — 0
Grenland - Bergsøy
02.12.2023 · 32–34
0 0 — 0
Bergsøy - Melhus
25.11.2023 · 25–28
0 0 — 0
Oslo Student - Bergsøy
19.11.2023 · 32–24
0 0 — 0
Bergsøy - Ros
12.11.2023 · 38–37
0 0 — 0
Bergsøy - Ryger Stavanger
29.10.2023 · 29–28
0 0 — 0
Nøtterøy - Bergsøy
22.10.2023 · 35–39
0 0 — 0
Bergsøy - Follo
15.10.2023 · 28–34
0 0 — 0
Sandefjord - Bergsøy
08.10.2023 · 25–45
0 0 — 0
Bergsøy - Falk
23.09.2023 · 31–35
0 0 — 0
Bodø - Bergsøy
17.09.2023 · 35–33
0 0 — 0
Bergsøy - Charlottenlund
02.09.2023 · 22–26
0 0 — 0

Redningsprosent = redningar / (redningar + mål imot). 7m-prosenten er rekna på same måte frå registrerte 7-meterdata.

Relaterte bilete

Ingen bilete er knytt til denne spelaren enno.