Historisk status
Spelarmerittar
Tala blir meir presise etter kvart som eldre kampreferat blir registrerte.
Flest mål i éin kamp
7 mål
Bergsøy - Volda · 07.01.1984
Beste målsesong
31 mål
1978/1979
Flest kampar i sesong
6 kampar
1980/1981
Beste målsnitt
5,17 mål/kamp
1978/1979
Største siger
31–19
IVL - Bergsøy
Største tap
19–47
Stranda - Bergsøy
Mest målrike kamp
19–47
Stranda - Bergsøy
Flest kampar mot
Stranda
3 kampar
Mest mål mot lag
Stranda
10 mål
Motstandarlag
12
registrerte lag
Topp 10 målkampar
| Mål | Dato | Kamp (resultat) |
|---|---|---|
| 7 | 07.01.1984 | Bergsøy - Volda (22–35) |
| 7 | 07.01.1979 | Bergsøy - Valder (14–23) |
| 6 | 07.01.1979 | Stranda - Bergsøy (19–28) |
| 6 | 12.11.1978 | Hovdebygda - Bergsøy (22–22) |
| 5 | 11.01.1981 | Mork - Bergsøy (21–28) |
| 5 | 10.12.1978 | Bergsøy - Hødd (18–26) |
| 4 | 14.12.1980 | IVL - Bergsøy (31–19) |
| 4 | 13.01.1980 | Ørsta - Bergsøy (19–31) |
| 4 | 06.01.1980 | Bergsøy - Hovdebygda (14–14) |
| 4 | 14.01.1979 | Spjelkavik - Bergsøy (21–36) |
🥇
7 mål
07.01.1984
Bergsøy - Volda (22–35)
🥈
7 mål
07.01.1979
Bergsøy - Valder (14–23)
🥉
6 mål
07.01.1979
Stranda - Bergsøy (19–28)
4.
6 mål
12.11.1978
Hovdebygda - Bergsøy (22–22)
5.
5 mål
11.01.1981
Mork - Bergsøy (21–28)
6.
5 mål
10.12.1978
Bergsøy - Hødd (18–26)
7.
4 mål
14.12.1980
IVL - Bergsøy (31–19)
8.
4 mål
13.01.1980
Ørsta - Bergsøy (19–31)
9.
4 mål
06.01.1980
Bergsøy - Hovdebygda (14–14)
10.
4 mål
14.01.1979
Spjelkavik - Bergsøy (21–36)
Statistikk
Kamper totalt
33
Mål totalt
98
Banens beste
0
| Sesong | Kamper | Mål |
|---|---|---|
| 1989/1990 | 3 | 7 |
| 1985/1986 | 3 | 2 |
| 1983/1984 | 5 | 18 |
| 1981/1982 | 4 | 7 |
| 1980/1981 | 6 | 19 |
| 1979/1980 | 6 | 14 |
| 1978/1979 | 6 | 31 |
Sesong for sesong
Grøn søyle viser kampar per sesong, og blå søyle viser mål per sesong.
Kampar
Mål
Beste mål-sesong
1978/1979 · 31 mål
Flest kampar
1980/1981 · 6 kampar
Beste målsnitt
1978/1979 · 5,17
Personlege kamprekordar
Rekordar frå kampane denne spelaren er registrert i.
Kampar år for årHøgaste sesong: 6 kampar
Kampar og kampreferat
Dette er det som er registrert i kampreferata/kamplista (lagoppstilling + mål per kamp). Tanken er at dette skal gi deg ein “status” på kor mykje som faktisk er lagt inn kamp-for-kamp, samanlikna med dei offisielle totalane over.
Registrerte kamper
17
Registrerte mål
69
Seier
2
Uavgjort
3
Tap
12
Banens beste
0
| Sesong | Offisielt | Serie/Cup | Total | |
|---|---|---|---|---|
| Kamper | Mål | K/M | K/M | |
| 1989/1990 | 3 | 7 | 0/0 · 0/0 | 0/0 |
| 1985/1986 | 3 | 2 | 0/0 · 0/0 | 0/0 |
| 1983/1984 | 5 | 18 | 1/0 · 7/0 | 1/7 |
| 1981/1982 | 4 | 7 | 2/0 · 6/0 | 2/6 |
| 1980/1981 | 6 | 19 | 3/0 · 11/0 | 3/11 |
| 1979/1980 | 6 | 14 | 5/0 · 14/0 | 5/14 |
| 1978/1979 | 6 | 31 | 6/0 · 31/0 | 6/31 |
Registrerte kampar i kampreferata
| Dato | Kamp | Resultat | Mål |
|---|---|---|---|
| 07.01.1984 | Bergsøy - Volda | 22–35 | 7 |
| 09.01.1982 | Bergsøy - Åndalsnes | 23–28 | 3 |
| 08.01.1982 | Bergsøy - Stranda | 17–35 | 3 |
| 11.01.1981 | Mork - Bergsøy | 21–28 | 5 |
| 14.12.1980 | IVL - Bergsøy | 31–19 | 4 |
| 05.10.1980 | Bergsøy - Mork | 23–14 | 2 |
| 20.01.1980 | Stranda - Bergsøy | 19–47 | 1 |
| 13.01.1980 | Ørsta - Bergsøy | 19–31 | 4 |
| 06.01.1980 | Bergsøy - Hovdebygda | 14–14 | 4 |
| 18.11.1979 | Bergsøy - Hødd | 12–15 | 2 |
| 21.10.1979 | Bergsøy - Brattvåg | 11–30 | 3 |
| 14.01.1979 | Spjelkavik - Bergsøy | 21–36 | 4 |
| 07.01.1979 | Bergsøy - Valder | 14–23 | 7 |
| 07.01.1979 | Stranda - Bergsøy | 19–28 | 6 |
| 10.12.1978 | Bergsøy - Hødd | 18–26 | 5 |
| 12.11.1978 | Hovdebygda - Bergsøy | 22–22 | 6 |
| 28.10.1978 | Ørsta B - Bergsøy | 25–25 | 3 |
Mål år for årHøgaste sesong: 31 mål
Mål
Her samlar vi målstatistikken for spelaren. Totalen byggjer på sesonggrunnlaget, medan målkampane under viser det som er registrert kamp-for-kamp.
Mål totalt
98
33 kampar totalt
Mål per kamp
2,97
basert på totalane
Beste målsesong
31
1978/1979
Flest i ein kamp · #42
7
39 % av rekord · Rekord: 18 mål
Mål år for år
1978/1979
31 mål
1980/1981
19 mål
1983/1984
18 mål
1979/1980
14 mål
1981/1982
7 mål
1989/1990
7 mål
1985/1986
2 mål
Registrerte målkampar
| Dato | Kamp | Resultat | Mål |
|---|---|---|---|
| 07.01.1984 | Bergsøy - Volda | 22–35 | 7 |
| 09.01.1982 | Bergsøy - Åndalsnes | 23–28 | 3 |
| 08.01.1982 | Bergsøy - Stranda | 17–35 | 3 |
| 11.01.1981 | Mork - Bergsøy | 21–28 | 5 |
| 14.12.1980 | IVL - Bergsøy | 31–19 | 4 |
| 05.10.1980 | Bergsøy - Mork | 23–14 | 2 |
| 20.01.1980 | Stranda - Bergsøy | 19–47 | 1 |
| 13.01.1980 | Ørsta - Bergsøy | 19–31 | 4 |
| 06.01.1980 | Bergsøy - Hovdebygda | 14–14 | 4 |
| 18.11.1979 | Bergsøy - Hødd | 12–15 | 2 |
| 21.10.1979 | Bergsøy - Brattvåg | 11–30 | 3 |
| 14.01.1979 | Spjelkavik - Bergsøy | 21–36 | 4 |
| 07.01.1979 | Bergsøy - Valder | 14–23 | 7 |
| 07.01.1979 | Stranda - Bergsøy | 19–28 | 6 |
| 10.12.1978 | Bergsøy - Hødd | 18–26 | 5 |
| 12.11.1978 | Hovdebygda - Bergsøy | 22–22 | 6 |
| 28.10.1978 | Ørsta B - Bergsøy | 25–25 | 3 |