← Alle profilaneMenneska

Historisk status

Spelarmerittar

Tala blir meir presise etter kvart som eldre kampreferat blir registrerte.

25 av 27 · 93 % kampgrunnlag

Statistikk

Kamper totalt
27
Mål totalt
6
Banens beste
1
SesongKamperMål
2023/2024 27 6

Sesong for sesong

Grøn søyle viser kampar per sesong, og blå søyle viser mål per sesong.

Kampar Mål
27 6 2023/2024
Beste mål-sesong
2023/2024 · 6 mål
Flest kampar
2023/2024 · 27 kampar
Beste målsnitt
2023/2024 · 0,22

Personlege kamprekordar

Rekordar frå kampane denne spelaren er registrert i.

Sjå Bergsøy sine kamprekordar →
Kampar år for årHøgaste sesong: 27 kampar
27
2023/2024

Kampar og kampreferat

Dette er det som er registrert i kampreferata/kamplista (lagoppstilling + mål per kamp). Tanken er at dette skal gi deg ein “status” på kor mykje som faktisk er lagt inn kamp-for-kamp, samanlikna med dei offisielle totalane over.

Registrerte kamper
25
Registrerte mål
7
Seier
11
Uavgjort
2
Tap
12
Banens beste
1
Sesong Offisielt Serie/Cup Total
Kamper Mål K/M K/M
2023/2024 27 6 22/3 · 6/1 25/7

Registrerte kampar i kampreferata

Dato Kamp Resultat Mål
13.04.2024 Bergsøy - Fyllingen 30–30 0
06.04.2024 Randesund - Bergsøy 36–25 0
23.03.2024 Ryger Stavanger - Bergsøy 25–31 0
10.03.2024 Bergsøy - Oslo Student 27–25 0
06.03.2024 Melhus - Bergsøy 28–30 0
28.02.2024 Ros - Bergsøy 25–37 0
22.02.2024 Bergsøy - Sandefjord 24–38 2
18.02.2024 Bergsøy - Nøtterøy 26–25 1
11.02.2024 Follo - Bergsøy 19–30 0
04.02.2024 Bergsøy - Grenland 24–21 0
27.01.2024 Falk - Bergsøy 29–41 0
21.01.2024 Bergsøy - Bodø 27–34 0
16.01.2024 Charlottenlund - Bergsøy 26–26 0
16.12.2023 Fyllingen - Bergsøy 36–33 0
09.12.2023 Bergsøy - Randesund 38–28 0
02.12.2023 Grenland - Bergsøy 32–34 1
19.11.2023 Oslo Student - Bergsøy 32–24 0
12.11.2023 Bergsøy - Ros 38–37 0
15.10.2023 Bergsøy - Follo 28–34 0
08.10.2023 Sandefjord - Bergsøy 25–45 0
04.10.2023 Bergsøy - Kristiansand 30–33 1
17.09.2023 Bodø - Bergsøy 35–33 1
13.09.2023 Ørsta - Bergsøy 32–25 0
02.09.2023 Bergsøy - Charlottenlund 22–26 1
17.08.2023 Gloppen - Bergsøy 37–14 0
Mål år for årHøgaste sesong: 6 mål
6
2023/2024

Mål

Her samlar vi målstatistikken for spelaren. Totalen byggjer på sesonggrunnlaget, medan målkampane under viser det som er registrert kamp-for-kamp.

Mål totalt
6
27 kampar totalt
Mål per kamp
0,22
basert på totalane
Beste målsesong
6
2023/2024
Flest i ein kamp · #106
2
11 % av rekord · Rekord: 18 mål

Mål år for år

2023/2024
6 mål

Registrerte målkampar

Dato Kamp Resultat Mål
22.02.2024 Bergsøy - Sandefjord 24–38 2
18.02.2024 Bergsøy - Nøtterøy 26–25 1
02.12.2023 Grenland - Bergsøy 32–34 1
04.10.2023 Bergsøy - Kristiansand 30–33 1
17.09.2023 Bodø - Bergsøy 35–33 1
02.09.2023 Bergsøy - Charlottenlund 22–26 1

Keeperstatistikk

Berre kampar der keeperdata er registrert er med i tala.

0% redningsprosent
🧤 Keeperprofil 0 redningar på 15 registrerte kampar

Trykk på statistikkorta eller kampane under – keeperdelen reagerer og framhevar tala utan at sida blir uroleg.

Kampar med keeperdata 0 registrerte kampar
Redningar 0 0,0 per kamp
Redningsprosent — 0 redningar · 0 mål imot
7-meter 0 ingen prosent
Flest redningar i ein registrert kamp Randesund - Bergsøy · 06.04.2024 36–25
0 redningar

Sesong for sesong

SesongKamparRedn.Redn. %7m
2023/24 15 0 — 0

Kamp for kamp

Dato / kampRedn.Mål imotRedn. %7m
Randesund - Bergsøy
06.04.2024 · 36–25
0 0 — 0
Ryger Stavanger - Bergsøy
23.03.2024 · 25–31
0 0 — 0
Bergsøy - Oslo Student
10.03.2024 · 27–25
0 0 — 0
Melhus - Bergsøy
06.03.2024 · 28–30
0 0 — 0
Bergsøy - Sandefjord
22.02.2024 · 24–38
0 0 — 0
Bergsøy - Nøtterøy
18.02.2024 · 26–25
0 0 — 0
Falk - Bergsøy
27.01.2024 · 29–41
0 0 — 0
Bergsøy - Bodø
21.01.2024 · 27–34
0 0 — 0
Fyllingen - Bergsøy
16.12.2023 · 36–33
0 0 — 0
Bergsøy - Randesund
09.12.2023 · 38–28
0 0 — 0
Grenland - Bergsøy
02.12.2023 · 32–34
0 0 — 0
Oslo Student - Bergsøy
19.11.2023 · 32–24
0 0 — 0
Bergsøy - Follo
15.10.2023 · 28–34
0 0 — 0
Bodø - Bergsøy
17.09.2023 · 35–33
0 0 — 0
Bergsøy - Charlottenlund
02.09.2023 · 22–26
0 0 — 0

Redningsprosent = redningar / (redningar + mål imot). 7m-prosenten er rekna på same måte frå registrerte 7-meterdata.

Relaterte bilete

Ingen bilete er knytt til denne spelaren enno.